Antialergická kozmetika pre citlivú pleť

MÁTE PIGMENTOVÉ ŠKVRNY, AKNÉ, PLEŤ SUCHÚ, ČERVENÚ ALEBO CITLIVÚ?

Odporúčame Vám používať antialergickú neparfumovanú kozmetiku. Väčšiu časť ponúkaného výberu produktov mám osobne vyskúšané, alebo mi boli podané pozitívne ohlasy z môjho okolia. Po dlhom a chaotickom výbere vhodnej kozmetiky na moju pleť som ostala pri týchto výrobkoch, vďaka ktorým mám pleť a telo  omnoho krajšie, pestovanejšie, sviežejšie. Zbavila som sa pigmentových škvŕn - pretože táto kozmetika je neparfumovaná , farbivá a pridané vône sú najväčším spúšťačom alergií.

Kozmetika je rozdelená podľa veku a typu pleti, v každej životnej etape naša pokožka potrebuje inú starostlivosť a výživu.

Výrobky novej generácie - ANTIALERGICKÁ KOZMETIKA

 

Jedná sa o kozmetiku pre citlivú, alergickú, hypersenzitívnu a atopickú pleť. Až 35 %  populácie na celom svete trpí rôznymi druhmi alergie.Tento jav má stúpajúcu tendeciu, zvyšuje sa počet alergikov.
 

Farmaceuticko-kozmetické laboratórium OCEANIC, jeden z lídrov vo vývoji a výrobe antialergickej kozmetiky sa špecializuje na výrobky, ktoré majú napomôcť osobám s citlivou pokožkou. Firma prišla na trh už pred 25 rokmi s inovativným spôsobom výroby antialergickej kozmetiky a zaradzuje sa medzi svetovú špičku.  www.oceanic.pl   Rozvíja sa veľmi dynamicky a jej portfólio tvoria značky AA COSMETICS, AA PRESTIGE, AA PRESTIGE INSTITUTE, AA THERAPY. Všetky tieto výrobky vznikli na báze špeciálnych receptúr, obsahujú komplexy špeciálnych zložiek s ohľadom na výnimočné potreby, súvisiace so zdravím a estetickým výzorom človeka trpiaceho alergiou.

Svetový trend je v tom, že čoraz viac ľudí začína používať antialergické prípravky aj keď netrpia žiadnymi alergiami a nemajú problémovú pleť.

Je to tým, že stúpa dôvera v bezpečnosť značky AA , a pocit potreby používať bezpečnú kozmetiku bez alergénov. Kozmetiku v základnej rade si môžete zakúpiť aj vo vybraných lekárňach.

Všetky výrobky firmy OCEANIC  sú zárukou kvality a bezpečnosti. Výskumy sú uskutočňované na ľuďoch s alergickými ochoreniami pokožky na Klinike dermatológie a Alergológie Lekárskej akadémie v Gdaňsku.

 

                                              

DISKUSIA alebo poraďte ak viete, ak neviete, pýtajte sa:

Dátum 16.05.2014

Vložil Pharmb519

Titulok Good info

Odpovedať

Very nice site! <a href="http://aixypeo2.com/ayaoka/1.html">cheap goods</a>

Dátum 16.05.2014

Vložil Pharmg9

Titulok Good info

Odpovedať

Very nice site! [url=http://aixypeo2.com/ayaoka/2.html]cheap goods[/url]

Dátum 16.05.2014

Vložil Pharmd172

Titulok Good info

Odpovedať

Very nice site! cheap goods http://aixypeo2.com/ayaoka/4.html

Dátum 16.05.2014

Vložil Pharmb402

Titulok Good info

Odpovedať

Very nice site!

Dátum 11.08.2016

Vložil Pharmk743

Titulok Good info

Odpovedať

Very nice site!

Dátum 16.08.2016

Vložil Pharmc513

Titulok Good info

Odpovedať

Very nice site!

Dátum 16.08.2016

Vložil Pharmb259

Titulok Good info

Odpovedať

Very nice site!

Dátum 27.02.2014

Vložil Gabika

Titulok červenanie tváre

Odpovedať

Dobrý večer, mám problém so začervenaním tváre, ktoré sa prejavuje už keď mi je len trochu teplo, tak vtedy mám hneď celú tvár červenú. Prejavuje sa to aj pri pití horúcich nápojov a ďalších veciach. Tak sa chcem spýtať, či poznáte nejaký účinný prostriedok na tento nepríjemný problém.
Ďakujem

Dátum 30.09.2013

Vložil Tomáš

Titulok Mastná pleť

Odpovedať

Dobrý deň, aky pripravky prosim vas odporucate na mastnu plet a upchate pory ? ked mam mastnu plet tak sa mi zacnu vytvarat take krupicove vyrasky a niekde aj cervene... dakujem za odpoved :)

Pridať nový príspevok

AA PRESTIGE INSTITUTE

- špeciálne línie výrobkov len pre kozmetické salóny spustené na stránke aakozmetika.sk/index.php

 

 

 

 

 

 _____________________________________________________________________________________________