Antialergická kozmetika pre citlivú pleť

MÁTE PIGMENTOVÉ ŠKVRNY, AKNÉ, PLEŤ SUCHÚ, ČERVENÚ ALEBO CITLIVÚ?

Odporúčame Vám používať antialergickú neparfumovanú kozmetiku. Väčšiu časť ponúkaného výberu produktov mám osobne vyskúšané, alebo mi boli podané pozitívne ohlasy z môjho okolia. Po dlhom a chaotickom výbere vhodnej kozmetiky na moju pleť som ostala pri týchto výrobkoch, vďaka ktorým mám pleť a telo  omnoho krajšie, pestovanejšie, sviežejšie. Zbavila som sa pigmentových škvŕn - pretože táto kozmetika je neparfumovaná , farbivá a pridané vône sú najväčším spúšťačom alergií.

Kozmetika je rozdelená podľa veku a typu pleti, v každej životnej etape naša pokožka potrebuje inú starostlivosť a výživu.

Výrobky novej generácie - ANTIALERGICKÁ KOZMETIKA

 

Jedná sa o kozmetiku pre citlivú, alergickú, hypersenzitívnu a atopickú pleť. Až 35 %  populácie na celom svete trpí rôznymi druhmi alergie.Tento jav má stúpajúcu tendeciu, zvyšuje sa počet alergikov.
 

Farmaceuticko-kozmetické laboratórium OCEANIC, jeden z lídrov vo vývoji a výrobe antialergickej kozmetiky sa špecializuje na výrobky, ktoré majú napomôcť osobám s citlivou pokožkou. Firma prišla na trh už pred 25 rokmi s inovativným spôsobom výroby antialergickej kozmetiky a zaradzuje sa medzi svetovú špičku.  www.oceanic.pl   Rozvíja sa veľmi dynamicky a jej portfólio tvoria značky AA COSMETICS, AA PRESTIGE, AA PRESTIGE INSTITUTE, AA THERAPY. Všetky tieto výrobky vznikli na báze špeciálnych receptúr, obsahujú komplexy špeciálnych zložiek s ohľadom na výnimočné potreby, súvisiace so zdravím a estetickým výzorom človeka trpiaceho alergiou.

Svetový trend je v tom, že čoraz viac ľudí začína používať antialergické prípravky aj keď netrpia žiadnymi alergiami a nemajú problémovú pleť.

Je to tým, že stúpa dôvera v bezpečnosť značky AA , a pocit potreby používať bezpečnú kozmetiku bez alergénov. Kozmetiku v základnej rade si môžete zakúpiť aj vo vybraných lekárňach.

Všetky výrobky firmy OCEANIC  sú zárukou kvality a bezpečnosti. Výskumy sú uskutočňované na ľuďoch s alergickými ochoreniami pokožky na Klinike dermatológie a Alergológie Lekárskej akadémie v Gdaňsku.

 

                                              

DISKUSIA alebo poraďte ak viete, ak neviete, pýtajte sa:

Dátum 20.01.2010

Vložil Janka Novotná

Titulok krém na ruky

Odpovedať

Nenašla som vo vašej ponuke žiadne krémy na ruky.

Dátum 20.01.2010

Vložil admin

Titulok Re:krém na ruky

Odpovedať

V dohľadnej dobe plánujeme rozšíriť ponuku o krémy na ruky. Budú to veľmi kvalitné výrobky na báze antialergických prípravkov a ich rozdelenie bude špecifické. Zatiaľ vedieme v ponuke AA POLÁRNA FORMULA krém na ruky a nechty - na ochranu pokožky v zime.

Dátum 20.01.2010

Vložil Lukáš

Titulok AA MEN

Odpovedať

Prípravky AA MEN sú parfumované?

Dátum 20.01.2010

Vložil admin

Titulok Re:AA MEN

Odpovedať

Výrobky z rady AA MEN CLASSIC A SPORT sú hypoalergénne s obsahom vonnej kompozície. Neobsahujú farbivá, pH je rovnaké pokožke. Vonná kompozícia je špeciálna náhrada za parfum.

Dátum 20.01.2010

Vložil admin

Titulok ZÁUJEM O AA COSMETICS

Odpovedať

Vzhľadom na to, že evidujeme veľa e-mailov a otázok v doručenej pošte, rozhodli sme sa otvoriť dnešným dňom diskusiu.
Ďakujeme za každý príspevok.

Pridať nový príspevok

AA PRESTIGE INSTITUTE

- špeciálne línie výrobkov len pre kozmetické salóny spustené na stránke aakozmetika.sk/index.php

 

 

 

 

 

 _____________________________________________________________________________________________