Antialergická kozmetika pre citlivú pleť

MÁTE PIGMENTOVÉ ŠKVRNY, AKNÉ, PLEŤ SUCHÚ, ČERVENÚ ALEBO CITLIVÚ?

Odporúčame Vám používať antialergickú neparfumovanú kozmetiku. Väčšiu časť ponúkaného výberu produktov mám osobne vyskúšané, alebo mi boli podané pozitívne ohlasy z môjho okolia. Po dlhom a chaotickom výbere vhodnej kozmetiky na moju pleť som ostala pri týchto výrobkoch, vďaka ktorým mám pleť a telo  omnoho krajšie, pestovanejšie, sviežejšie. Zbavila som sa pigmentových škvŕn - pretože táto kozmetika je neparfumovaná , farbivá a pridané vône sú najväčším spúšťačom alergií.

Kozmetika je rozdelená podľa veku a typu pleti, v každej životnej etape naša pokožka potrebuje inú starostlivosť a výživu.

Výrobky novej generácie - ANTIALERGICKÁ KOZMETIKA

 

Jedná sa o kozmetiku pre citlivú, alergickú, hypersenzitívnu a atopickú pleť. Až 35 %  populácie na celom svete trpí rôznymi druhmi alergie.Tento jav má stúpajúcu tendeciu, zvyšuje sa počet alergikov.
 

Farmaceuticko-kozmetické laboratórium OCEANIC, jeden z lídrov vo vývoji a výrobe antialergickej kozmetiky sa špecializuje na výrobky, ktoré majú napomôcť osobám s citlivou pokožkou. Firma prišla na trh už pred 25 rokmi s inovativným spôsobom výroby antialergickej kozmetiky a zaradzuje sa medzi svetovú špičku.  www.oceanic.pl   Rozvíja sa veľmi dynamicky a jej portfólio tvoria značky AA COSMETICS, AA PRESTIGE, AA PRESTIGE INSTITUTE, AA THERAPY. Všetky tieto výrobky vznikli na báze špeciálnych receptúr, obsahujú komplexy špeciálnych zložiek s ohľadom na výnimočné potreby, súvisiace so zdravím a estetickým výzorom človeka trpiaceho alergiou.

Svetový trend je v tom, že čoraz viac ľudí začína používať antialergické prípravky aj keď netrpia žiadnymi alergiami a nemajú problémovú pleť.

Je to tým, že stúpa dôvera v bezpečnosť značky AA , a pocit potreby používať bezpečnú kozmetiku bez alergénov. Kozmetiku v základnej rade si môžete zakúpiť aj vo vybraných lekárňach.

Všetky výrobky firmy OCEANIC  sú zárukou kvality a bezpečnosti. Výskumy sú uskutočňované na ľuďoch s alergickými ochoreniami pokožky na Klinike dermatológie a Alergológie Lekárskej akadémie v Gdaňsku.

 

                                              

DISKUSIA alebo poraďte ak viete, ak neviete, pýtajte sa:

Dátum 14.09.2013

Vložil gabriela

Titulok pigmentové škvrny

Odpovedať

Dobrý deň. rada by som Vás poprosila o radu pri výbere vhodnej kozmentiky. Po herpesoch na hornej pere mi ostanú tmavohnedé nepekné pigmentové škvrny. Po každom herpese nové, ktoré sa rozširujú. Čítala som o používaní koncentrovaných prípravkoch vit. A. Kozmetika Eucerin mi nepomohla, existuje niečo účinné?

Dátum 02.07.2013

Vložil Monika

Titulok po 30- tke

Odpovedať

Dobry den, chcela by som sa opytat, ze aky krem z rady AA prestige by ste mi odporucili, ked mam 30 rokov, skor zmiesanu plet s rozsirennymi pormi a vyraznejsimi vraskami okolo oci. Dakujem pekne za odpoved.

Dátum 12.02.2013

Vložil Katarína32

Titulok vzorky

Odpovedať

Daju sa niekde ziskať vzorky, v lekarni mi poradili jeden z vaších vyrobkov ale asi nebol na moj typ pleti presne odhadnuty rada by som vyskusala novy konkretne na aknoznu plet len nechcem zbytočne vrazať do mojej vystavky krémov ktoré mi nesedia tak som si to chcela vyskusať na vzorke

Dátum 18.02.2013

Vložil ADMIN

Titulok Re:vzorky

Odpovedať

Katarína, momentálne nedisponujeme vzorkami na mastnú a zmiešanú pleť, máme k dispozícii iba vzorky na suchú a zrelú pleť.
Zvyčajne zasielame vzorky poštou, za úhradu nákladov na poštovné a balné, t.j. cca 3€.

Dátum 29.10.2012

Vložil Jaroslava Peťková

Titulok Pigmentové škvrny

Odpovedať

Dobrý deň, mám 38 rokov a na lícnych kostiach pigmentové škvrny. Zároveň mám veľmi citlivú pleť. Bola by som rada, keby ste mi mohli odporučiť pre mňa vhodnú kozmetiku.
Ďakujem.
jaroslava.petkova@gmail.com

Dátum 30.10.2012

Vložil ADMIN

Titulok Re:Pigmentové škvrny

Odpovedať

DOBRÝ DEŇ PANI JAROSLAVA, ODPORÚČAME VÁM NOVINKU, KTORÁ MÁ VEĽMI DOBRÉ ODOZVY - ROZJASŇUJÚCE SÉRUM NA PIGMENTY http://aakozmetika.sk/e-1949-aa-prestige---serum-rozsvetlujco-vyhladzujce?ref=287
JEHO ÚČINKY NA PLETI SÚ VIDITEĽNÉ UŽ PO 3 TÝŽDŇOCH. POSTUP POUŽITIA VÁM ZAŠLEME NA VÁŠ E-MAIL. A VZHĽADOM NA VEĽMI CITLIVÚ PLEŤ - VYSKÚŠAJTE http://aakozmetika.sk/k-288-aa-prestige-pro-sensitive

Dátum 11.09.2012

Vložil Aďa

Titulok Poraďte prosím.

Odpovedať

Dobrý večer, ja mám jeden problém a neviem už ako ďalej. Mám 33 rokov a podla kožnej lekárky mám suchú,citlivú pleť ale robí sa mi akné.Neviem fakt či je to vnútorné alebo to spôsobuje nevhodná kozmetika.Už som vyskúšala všeličo a stále to boli vyhodené peniažky:( niekedy je to celkom ok ale napríklad teraz mám úplne celú tvár vyhádzanú a bojim sa si dať čoby len make up na zakrytie.Prosím Vás o radu. ďakujem

Dátum 18.09.2012

Vložil ADMIN

Titulok Re:Poraďte prosím.

Odpovedať

Pani Aďa, aj na suchej pleti je možná tvorba akné. Je nutné používať kozmetiku na precitlivelú pokožku, nekombinovať viac značiek naraz, zotrvať pri jednej . Z našej ponuky pre Vás vyberáme: Na čistenie pleti líniu: AA HELP ATOPIC SKIN : http://aakozmetika.sk/k-243-aa-help-atopic-skin v kombinácii s krémom AA ULTRA HYDRATÁCIA pre suchú pleť: /nakoľko potrebujete pleť správne hydratovať/ http://aakozmetika.sk/e-1558-aa-ultra-hydratacia---intenzivne-hydratacny-krem-pre-such-plet--?ref=227 a AA PRESTIGE PRO SENSITIVE: http://aakozmetika.sk/k-288-aa-prestige-pro-sensitive
Po preliečení pleti zhruba za 14 dní môžete začať používať špeciálnejšie protivráskové, výživnejšie krémy a séra buď z rady AA PRESTIGE, alebo AA TECHNOLÓGIA VEKU podľa Vášho veku a typu pleti. Samozrejme, doplňte si stravu o vyššie dávky vitamínov B a Zinok.

Dátum 10.04.2012

Vložil FF

Titulok aakozmetika

Odpovedať

Fajn, ale vy tu máte iné ceny ako na aakozmetika.sk? Prečo si nemôžem pozrieť profesionálnu kozmetiku aj u vás ale iba na aakozmetika? Mala by som záujem.
F.

Pridať nový príspevok

AA PRESTIGE INSTITUTE

- špeciálne línie výrobkov len pre kozmetické salóny spustené na stránke aakozmetika.sk/index.php

 

 

 

 

 

 _____________________________________________________________________________________________